Informace k nástupu dětí do MŠ.

Vážení rodiče.

Z rozhodnutí MŠMT  může nastoupit Vaše předškolní dítě (tzn. děti, které nastupují v září do ZŠ) dne 12.4. 2021 do MŠ. O návratu mladších dětí Vás budeme informovat.

•  Dědi budou pravidelně testovány a to v PO a ČT po příchodu do MŠ samoodběrem. Prosíme ponechte si časovou rezervu 15 minut pro zjištění výsledků testů a přijďte nejpozději v 7:30.
  • Dále prosíme o dodržování epidemiologických opatření ( rozestupy 2m, respirátor na ústech, desinfekce).
  • Testování dětí je povinné. Bez účasti na testu nelze navštívit naší MŠ. Děti nemohou být nuceni k účasti na testování.
  • Pokud Vaše dítě přivede třetí osoba, musí mít od zákonných zástupců potvrzení, že se může účastnit testování.
  • Pokud Vaše dítě nebude z Vašeho rozhodnutí navštěvovat MŠ, je nutno jej omluvit nejlépe písemně od kdy do kdy bude chybět a informujte i školní jídelnu.
  • Distanční výuka tímto dnem končí, ale pokud máte zájem po domluvě si pracovní listy, můžete vyzvednout nepovinné).