Karneval v MŠ.

Karneval v MŠ.

Karnevalové dopoledne proběhlo ve středu 24.2. 2021. Tématem byl letos „CIRKUS“. Děti se předvedly v jednotlivých maskách na přehlídce masek a pak už je čekal jen cirkus plný překvapení. Přivítala je paní principálka a šašek, kteří je provázeli celým programem. Měli k sobě své pomocníky a to lvici a motýla. Všechny děti si prošly jednotlivými disciplínami. Nechyběla překážková dráha, hod na cíl, vyzdobení si manéže ( zdobení balónků z papíru dle fantazie dětí ). Dále pro ně byla připravena kuličková dráha na zeď, logická hra na motoriku a soustředění „Šašek“, foukací dráha, skákací panák a děti se mohly vyfotit i v našem fotokoutku. Po splnění úkolů následoval maškarní bál, kde si děti mohly zatancovat na dětské písně. Po skončení programu děti dostaly od kosáka Oskara i nějaký ten dáreček a diplomy. Více fotek na rajčeti.