Práce pro žabičky na tento týden.

Vážení rodiče,

tento týden bychom si povídali o rodině. Co to slovo znamená, kdo do rodiny patří a zkusili si společně zavzpomínat jak vypadají naši rodiče a prarodiče ( popis osoby / části těla, obličeje). Pak bychom si povídali o vztazích. Že se rodinní příslušníci navzájem podporují a pomáhají si stejně, jako my ve školce. Povídali bychom si i o povinnostech každého člena rodiny. Zkuste si s vašimi dětmi na jedno dopoledne vyměnit role (nebo na den), aby pochopily kolik máte povinností a co vše pro ně děláte. Nebo ať si zkusí být babičkou/dědečkem. Dále Vám zasílám 2 písničky. Jednu by děti měly znát a můžete je nechat zahrát si na „Muzikantskou rodinu“, druhá je nová. A několik pracovních listů. Pokud potřebujete listy vytisknout , budeme v MŠ opět ve ST a v PÁ od 8:00-12:00.